ANA SAYFA ESKİŞEHİRSPOR AMATÖR BRANŞLAR KENT REHBERİ
 

SİYAH KIRMIZI EN BÜYÜK ES ES                                                                        SİYAH KIRMIZI ŞAMPİYON ES ES                                                                      SİYAH KIRMIZI ANADOLU YILDIZI                                                                     ES ES ES   Kİ Kİ Kİ   ESKİ ESKİ   ES

 
 
2020 - 2021 SEZONU TFF 1.LİG'te ESKİŞEHİRSPOR'umuza BAŞARILAR
 
 
 
  ESKİŞEHİRSPOR  2020 - 2021  SEZONU KADROSU  
     
    DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR      DOĞUM YERİ PAZAR  
  DOĞUM TARİHİ 1 Ocak 2003   DOĞUM TARİHİ 10 Ağustos 1999  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1680636   LİSANS NO 1670257  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  25 Ağustos 2018   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  25 Eylül 2018  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  1. CENGİZ ALP KÖSEER   3. MUHAMMET YAHYA AKBULUT   
     
    DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR     DOĞUM YERİ ÇILDIR  
  DOĞUM TARİHİ 27 Mart 1997   DOĞUM TARİHİ 23 Ağustos 1984  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1654042   LİSANS NO 861043  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  5 Ağustos 2020   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  8 Eylül 2020  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2023   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  4. HASAN ULAŞ UYĞUR   5. SEZGİN ÇOŞKUN  
     
    DOĞUM YERİ VEZİRKÖPRÜ     DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR  
  DOĞUM TARİHİ 21 Ocak 1997   DOĞUM TARİHİ 23 Haziran 1999  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1641850   LİSANS NO 1662360  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  28 Temmuz 2018   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  1 Temmuz 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  6. FURGAN POLAT   7. BEDİRHAN ALTUNBAŞ  
     
    DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR     DOĞUM YERİ ERUH  
  DOĞUM TARİHİ 4 Ocak 1990   DOĞUM TARİHİ 1 Mayıs 1996  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 545798   LİSANS NO 1514255  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  5 Ağustos 2020   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  1 Temmuz 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2023   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  8. ONUR BAYRAMOĞLU    9. İBRAHİM HALİL ÖNER  
     
    DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR     DOĞUM YERİ BERLİN  
  DOĞUM TARİHİ 10 Mart 2000   DOĞUM TARİHİ 1 Mayıs 1994  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1668493   LİSANS NO 16584  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  5 Ağustos 2020   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  29 Eylül 2020  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2023   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  10. TALHA ERDOĞAN   11. KAAN GÜL  
     
    DOĞUM YERİ MALATYA     DOĞUM YERİ BOZUYÜK  
  DOĞUM TARİHİ 26 Nisan 2002   DOĞUM TARİHİ 23 Temmuz 1998  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1687716   LİSANS NO 1654047  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  1 Temmuz 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  15 Eylül 2020  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2022   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2022  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
   14. ONURHAN UYANIK    15. ALPEREN KOCABAŞ  
                 
    DOĞUM YERİ ÇANAKKALE     DOĞUM YERİ KOZAN  
  DOĞUM TARİHİ 22 Ağustos 1997   DOĞUM TARİHİ 28 Şubat 2002  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1640973   LİSANS NO 1679771  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  15 Eylül 2020   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  18 Ekim 2020  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2022   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2025  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  17. EKREM KILIÇARSLAN    18. GÖKTUĞ KAAN ÜNÜVAR  
                 
    DOĞUM YERİ IYIN EKITI     DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR  
  DOĞUM TARİHİ 7 Ekim 1999   DOĞUM TARİHİ 2 Eylül 2000  
  UYRUK NİJERYA   UYRUK TC  
  LİSANS NO 4051411   LİSANS NO 1670180  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  17 Ağustos 2020   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  5 Ekim 2020  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2023   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2023  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  19. SUNDAY OLUWADEJI ALIMI   20. TOLGA YAKUT   
                 
    DOĞUM YERİ BATMAN     DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR   
  DOĞUM TARİHİ 5 Haziran 1993   DOĞUM TARİHİ 7 Eylül 2003  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 15094   LİSANS NO 1683988  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  5 Ekim 2020   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  26 Aralık 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2022  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  21. ERDAL AKDARI   22. BİLAL CEYLAN  
     
    DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR     DOĞUM YERİ ESKİŞEHİRSPOR  
  DOĞUM TARİHİ 23 Nisan 2000   DOĞUM TARİHİ 10 Mayıs 2002  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1668487   LİSANS NO 1687094  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  25 Eylül 2018   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  8 Eylül 2020  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2025  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  23. ÖMER FARUK GÜLER   24. ARDA OKUMUŞ  
     
    DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR     DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR   
  DOĞUM TARİHİ 13.04.2004   DOĞUM TARİHİ 17 Haziran 2000  
  UYRUK TC   UYRUK T.C  
  LİSANS NO 1690393   LİSANS NO 1670151  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  1 Temmuz 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  19 Ekim 2018  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2022   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  26. BUĞRA ÇAĞLAYAN   27. FURGAN BALABAN  
                 
    DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR     DOĞUM YERİ BOZÜYÜK  
  DOĞUM TARİHİ 10 Ocak 2003   DOĞUM TARİHİ 3 Eylül 2000  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1680286   LİSANS NO 1668491  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  26 Aralık 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  7 Ağustos 2018  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2022   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  28. SELMAN ÇİFT KANATLI   33. EBRAR YİĞİT AYDIN  
     
    DOĞUM YERİ KOZAN     DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR  
  DOĞUM TARİHİ 10 Ağustos 1998   DOĞUM TARİHİ 23 Nisan 2003  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1452644   LİSANS NO 1693351  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  7 Ağustos 2018   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  26 Aralık 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2022  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  41. MEHMET ÖZCAN   42. YİĞİT UTKU GÖK  
     
    DOĞUM YERİ SAMSUN     DOĞUM YERİ SARIGÖL  
  DOĞUM TARİHİ 22 Haziran 1997   DOĞUM TARİHİ 27 Haziran 1993  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1027477   LİSANS NO 1864009  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  3 Ekim 2020   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  5 Ağustos 2020  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2023   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2023  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  44. MEVLÜT ÇELİK   45. MELİH AĞA  
     
    DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR     DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR  
  DOĞUM TARİHİ 1 Haziran 2003   DOĞUM TARİHİ 27 Şubat 2002  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1687077   LİSANS NO 1687074  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  26 Aralık 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  25 Eylül 2018  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2022   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  50. SEZGİN ÇOLPAN   55. EMİR YILDIZ  
     
    DOĞUM YERİ ÜSKÜDAR     DOĞUM YERİ NİJERYA  
  DOĞUM TARİHİ 3 Mart 1985   DOĞUM TARİHİ 29 Ocak 2000  
  UYRUK TC   UYRUK NİJERYA  
  LİSANS NO 622107   LİSANS NO 1196100  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  8 Eylül 2020   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  19 Şubat 2020  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2024  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  66. KIVANÇ KARAKAŞ    70. HAMED ABODUN SHOLAJA   
     
    DOĞUM YERİ BAKIRKÖY     DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR  
  DOĞUM TARİHİ 22 Şubat 2003   DOĞUM TARİHİ 5 Şubat 2003  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 4015564   LİSANS NO 1680820  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  26 Aralık 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  26 Aralık 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2022   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2022  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  80. BEDİRHAN AKÇAY   88. DOĞUKAN ÜNAL  
     
    DOĞUM YERİ BELÇİKA     DOĞUM YERİ ESKİŞEHİRSPOR  
  DOĞUM TARİHİ 19 Şubat 2002   DOĞUM TARİHİ 4 Mart 2001  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 4005840   LİSANS NO 1680641  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  12 Temmuz 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  18 Ekim 2020  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2022   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2025  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
   89. MELİH NEZİR   90. ONUR ARI  
                 
    DOĞUM YERİ HOLLANDA     DOĞUM YERİ AVUSTURYA  
  DOĞUM TARİHİ 1 Aralık 1997   DOĞUM TARİHİ 16 Haziran 1999  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 4015506   LİSANS NO 3058277  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  1 Ekim 2020   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  18 Şubat 2020  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2023   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2024  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  98. HASAN İLKAY ÖZCAN   99. BERKAY TANIR  
                 
 

 
  TEKNİK SORUMLULAR  
    DOĞUM YERİ SİİRT     DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR  
  DOĞUM TARİHİ 27 Ağustos 1969   DOĞUM TARİHİ 1 Haziran 1968  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ 26 Aralık 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ 3 Eylül 2020  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  MUSTAFA ÖZER   SERKAN TOPKAYA  
  TEKNİK DİREKTÖR   TEKNİK DİREKTÖR  
  1 - 3 HAFTA   4 - 4 HAFTA  
     
    DOĞUM YERİ AKYAZI     DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR  
  DOĞUM TARİHİ 17 Kasım 1979   DOĞUM TARİHİ 22 Mart 1985  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ 9 Ekim 2020   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ 21 Ocak 2021  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2022   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2022  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  İLHAN VAR   YASİN SÜĞÜT  
  TEKNİK DİREKTÖR   TEKNİK DİREKTÖR  
  5 - 17 HAFTA   18 - 19 HAFTA  
     
    DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR     DOĞUM YERİ    
  DOĞUM TARİHİ 9 Haziran 1960   DOĞUM TARİHİ    
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ 5 Şubat 2021   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ    
  SÖZLEŞME BİTİŞ 15 Nisan 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ    
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  CENGİZ SEÇSEV      
  TEKNİK DİREKTÖR   TEKNİK DİREKTÖR  
  20 - 30 HAFTA   21 - 34 HAFTA  
                 
 
 
 

ANA SAYFA