ANA SAYFA ESKİŞEHİRSPOR AMATÖR BRANŞLAR KENT REHBERİ
 

SİYAH KIRMIZI EN BÜYÜK ES ES                                                                        SİYAH KIRMIZI ŞAMPİYON ES ES                                                                      SİYAH KIRMIZI ANADOLU YILDIZI                                                                     ES ES ES   Kİ Kİ Kİ   ESKİ ESKİ   ES

 
 
 

CUMHURBAŞKANLIĞI KUPASI

 
     
 

BAŞBAKANLIK
KUPASI

 

ESKİŞEHİRSPOR KUPA MAÇLARI

 

TÜRKİYE
KUPASI

 
     
 

AVRUPA
KUPASI

 
 
 
 
TÜRKİYE KUPASI MAÇI
SEZON KUPA 3.TUR  TARİH SAAT 1.TAKIM SKOR 2.TAKIM AÇIKLAMA
2019-2020 TK 0207 1. MAÇI 25 Eylül 2019 Çarşamba 18:30 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 1 ESKİŞEHİRSPOR ELENDİK
 

 

3.TUR / 1.MAÇ 2019 - 2020 SEZONU ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI
TARİH 25 EYLÜL 2019  ÇARŞAMBA HAKEMLER
SİNAN DERECİ
SAAT 18:30
KEREM YÜKÜNÇ
ŞEHİR / STAD DİYARBAKIR STADYUMU ERTAN DEMİRCİ

DİYARBEKİR SPOR A.Ş

    2 1    

ESKİŞEHİRSPOR

46. AHMET ÜÇGÜN     KADROLAR 17. EKREM KILIÇARSLAN    
5. İBRAHİM HAS     4. MEVLÜT ÇELİK    
7. REŞO AKIN     5. SEZGİN COŞKUN    
9. SERHAT ZÜBEYR KORUK < 70. ALİ HAN TUNÇER 8. ONUR BAYRAMOĞLU < 19. FERHAT KİRAZ
10. TANER ÇEKİÇ < 19. UĞUR AYHAN  15. ALPEREN KOCABAŞ    
21. VEDAT BUDAK     22. BEDİRHAN ALTUNBAŞ    
22. FİKRET TOPALOĞLU < 99. MEHMET FUAT GÖLBAŞI 27. FURKAN BALABAN    
24. TOLUNAY YURTSEVEN     38. HAKAN ASLANTAŞ < 20. KAMAL ISSAH
58. DOĞUKAN BAD     56. İBRAHİM HALİL ÖNER    
66. GÜNEY TUTCUOĞLU     70. METE KAAN DEMİR    
98. FURKAN YILGIN     77. TALHA ERDOĞAN    
33. MURAT YILDIRIM YEDEKLER 45. MELİH AĞA
17. FARUK YALDIRAN 6. BERKAY TOLGA DABANLI
19. UĞUR AYHAN 7. JESSE TAMUNOBARABOYE SEKIDIKA
45. ŞEVKET GÜNGÖR 19. FERHAT KİRAZ
61. EMRE KARA 20. KAMAL ISSAH
70. ALİ HAN TUNÇER 21. ERDAL AKDARI
99. MEHMET FUAT GÖLBAŞI 23. MEHMET FEYZİ YILDIRIM
  26. FURGAN POLAT
  41. MEHMET ÖZCAN
  88. CEMALİ SERTEL
  TOLUNAY YURTSEVEN,50.dk (F)     GOLLER     İBRAHİM HALİL ÖNER,18.dk (H)    
  REŞO AKIN,62.dk (H)          
 TOLUNAY YURTSEVEN 88.dk     KARTLAR  BEDİRHAN ALTUNBAŞ 25.dk    
 FURKAN YILGIN 91.dk      HAKAN ASLANTAŞ 47.dk    
       SEZGİN COŞKUN 56.dk    
ESKİŞEHİRSPOR'da 18 KİŞİLİK KADRODA OLMAYAN FUTBOLCULAR
1. CENGİZ ALP KÖSEER    11. MARKO MILINKOVIC    53. UTKU KIZILKAYA    71. METEHAN ALTUNBAŞ 
3. İBRAHİM SISSOKO    30. TOLGA YAKUT    66. KIVANÇ KARAKAŞ    98. MUHAMMET YAHYA AKBULUT 
10. EMRE GÜRAL    33. EBRAR YİĞİT AYDIN         
SELAHADDİN DİNÇEL TEKNİK DİREKTÖR COŞKUN DEMİRBAKAN
ESKİŞEHİRSPOR' umuzun TÜRKİYE KUPALARINDA

0207

 .nci
RESMİ  KUPA  MAÇI
 
 
 
 EKREM KILIÇARSLAN 
 
 
 
 
 MEVLÜT ÇELİK 
 
 
 SEZGİN COŞKUN 
 
 
 ONUR BAYRAMOĞLU 
 
 
 ALPEREN KOCABAŞ 
 
 
 BEDİRHAN ALTUNBAŞ 
 
 
 
 
 FURKAN BALABAN 
 
 
 HAKAN ASLANTAŞ 
 
 
 İBRAHİM HALİL ÖNER 
 
 
 METE KAAN DEMİR 
 
 
 TALHA ERDOĞAN 
 

 

 

 O     Y     U     N     A         G     İ     R     E     N     L     E     R

 
 
 
 FERHAT KİRAZ  

68 dk

     
 
 KAMAL ISSAH  

76 dk

 
 
 
COŞKUN DEMİRBAKAN
TEKNİK DİREKTÖR
 

 

 
 
MEVLÜT ONUR EKREM HAKAN FURKAN SEZGİN
METE ALPEREN BEDİRHAN İBRAHİM TALHA
 

 

     
 
 
2019- 2020 SEZONU ZİRAAT KUPASI FİKSTÜRÜ
 
3.Tur Maç Sonuçları
26 Eylül 2019 Perşembe 20:30 SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 1074 ÇANKIRI SPOR (Pen 4-5)
26 Eylül 2019 Perşembe 18:30 AKHİSARSPOR 0 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR (Pen 2-4)
26 Eylül 2019 Perşembe 16:30 GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ  
26 Eylül 2019 Perşembe 14:30 HATAYSPOR 0 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR  
26 Eylül 2019 Perşembe 13:00 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 4 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ  
25 Eylül 2019 Çarşamba 20:30 GÖZTEPE A.Ş. 3 - 0 YOZGATSPOR 1959 FK  
25 Eylül 2019 Çarşamba 19:00 TARSUS İDMAN YURDU 4 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.  
25 Eylül 2019 Çarşamba 19:00 KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR (Pen 6-7)
25 Eylül 2019 Çarşamba 19:00 AFJET AFYONSPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA  
25 Eylül 2019 Çarşamba 19:00 İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 PAZARSPOR (Uzt 3-2)
25 Eylül 2019 Çarşamba 18:30 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR  
25 Eylül 2019 Çarşamba 16:30 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 4 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.  
25 Eylül 2019 Çarşamba 15:00 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK  
25 Eylül 2019 Çarşamba 15:00 BANDIRMASPOR 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR (Uzt 2-1)
25 Eylül 2019 Çarşamba 15:00 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 3 - 0 ERBAASPOR  
25 Eylül 2019 Çarşamba 15:00 TUZLASPOR A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR  
25 Eylül 2019 Çarşamba 15:00 SİLİVRİSPOR 1 - 2 KASTAMONUSPOR 1966  
25 Eylül 2019 Çarşamba 15:00 KIRKLARELİSPOR 1 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR  
25 Eylül 2019 Çarşamba 15:00 EKOL GÖZ MENEMENSPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR  
25 Eylül 2019 Çarşamba 15:00 ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 4 EYÜPSPOR  
25 Eylül 2019 Çarşamba 15:00 PENDİKSPOR 0 - 3 TURGUTLUSPOR  
25 Eylül 2019 Çarşamba 14:30 ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK (Uzt 1-2)
25 Eylül 2019 Çarşamba 14:30 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 2 NİĞDE ANADOLU FK (Uzt 6-7)
25 Eylül 2019 Çarşamba 14:30 KEMERSPOR 2003 2 - 2 SARIYER (Uzt 6-4)
25 Eylül 2019 Çarşamba 14:00 ERZİN SPOR A.Ş. 1 - 4 İNEGÖLSPOR  
25 Eylül 2019 Çarşamba 14:00 GÖRELESPOR 4 - 1 GİRESUNSPOR  
25 Eylül 2019 Çarşamba 14:00 FATSA BELEDİYESPOR 0 - 4 YILPORT SAMSUNSPOR  
25 Eylül 2019 Çarşamba 14:00 BİREVİM ELAZIĞSPOR 0 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.  
25 Eylül 2019 Çarşamba 14:00 HEKİMOĞLU TRABZON 0 - 0 ADANA DEMİRSPOR (Uzt 2-0)
25 Eylül 2019 Çarşamba 13:00 HACETTEPE SPOR 0 - 4 YUKATEL DENİZLİSPOR  
24 Eylül 2019 Salı 20:30 KOCAELİSPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR  
24 Eylül 2019 Salı 19:00 ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 FETHİYESPOR (Uzt 3-1)
24 Eylül 2019 Salı 19:00 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ (Pen 5-6)
24 Eylül 2019 Salı 19:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 4 - 1 AĞRI 1970 SPOR  
24 Eylül 2019 Salı 19:00 ALTINORDU 0 - 0 1922 KONYASPOR (Pen 4-2)
24 Eylül 2019 Salı 18:30 BALIKESİRSPOR 0 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ  
24 Eylül 2019 Salı 16:30 ŞANLIURFASPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR (Uzt 0-1)
24 Eylül 2019 Salı 15:00 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 0 ÜMRANİYESPOR  
24 Eylül 2019 Salı 15:00 MUĞLASPOR 1 - 3 BURSASPOR  
24 Eylül 2019 Salı 15:00 1877 ALEMDAĞ SPOR 0 - 3 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.  
24 Eylül 2019 Salı 15:00 EDİRNESPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR (Uzt 3-4)
24 Eylül 2019 Salı 15:00 ESENLER EROKSPOR 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.  
24 Eylül 2019 Salı 15:00 SOMASPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ  
24 Eylül 2019 Salı 14:00 PAYASSPOR 0 - 0 BOLUSPOR (Pen 5-3)
24 Eylül 2019 Salı 14:00 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SPOR 0 - 0 ALTAY (Uzt 0-2)
24 Eylül 2019 Salı 13:00 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.  
           
2.Tur Maç Sonuçları
           
12 Eylül 2019 Perşembe 18:30 KARŞIYAKA 0 - 0 MUĞLASPOR (Pen. 2-4)
12 Eylül 2019 Perşembe 15:00 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 1 EDİRNESPOR  
12 Eylül 2019 Perşembe 13:00 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 1 MUŞ MENDERES SPOR  
11 Eylül 2019 Çarşamba 19:00 FETHİYESPOR 3 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR  
11 Eylül 2019 Çarşamba 18:30 Cİ GROUP BUCA 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR (Pen. 5-7)
11 Eylül 2019 Çarşamba 15:30 SİLİVRİSPOR 0 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR (Uzt. 2-0)
11 Eylül 2019 Çarşamba 15:30 MALTEPESPOR 1 - 3 ESENLER EROKSPOR  
11 Eylül 2019 Çarşamba 15:30 ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. (Uzt. 1-2)
11 Eylül 2019 Çarşamba 15:30 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR  
11 Eylül 2019 Çarşamba 15:30 BAYRAMPAŞA 4 - 1 BİGASPOR  
11 Eylül 2019 Çarşamba 15:30 DÜZCE SPOR 0 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.  
11 Eylül 2019 Çarşamba 15:30 MANİSASPOR 1 - 2 TURGUTLUSPOR  
11 Eylül 2019 Çarşamba 15:30 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 SOMASPOR  
11 Eylül 2019 Çarşamba 15:00 1074 ÇANKIRI SPOR 5 - 2 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR  
11 Eylül 2019 Çarşamba 15:00 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 4 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR  
11 Eylül 2019 Çarşamba 15:00 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1 - 2 YOZGATSPOR 1959 FK  
11 Eylül 2019 Çarşamba 15:00 TOKATSPOR A.Ş. 0 - 2 ERBAASPOR  
11 Eylül 2019 Çarşamba 15:00 ERZİN SPOR A.Ş. 3 - 1 KİLİS BLD.SPOR  
11 Eylül 2019 Çarşamba 15:00 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ  
11 Eylül 2019 Çarşamba 15:00 KOZAN SPOR FK 0 - 3 PAYASSPOR  
11 Eylül 2019 Çarşamba 14:30 1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.  
11 Eylül 2019 Çarşamba 14:30 GÖRELESPOR 3 - 0 YOMRA SPOR  
11 Eylül 2019 Çarşamba 14:30 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 5 ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK  
11 Eylül 2019 Çarşamba 14:30 CİZRE SPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. (Pen. 6-7)
11 Eylül 2019 Çarşamba 14:30 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR  
11 Eylül 2019 Çarşamba 14:30 MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 3 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SPOR  
11 Eylül 2019 Çarşamba 13:00 AĞRI 1970 SPOR 2 - 2 ARTVİN HOPASPOR (Pen. 7-5)
10 Eylül 2019 Salı 19:00 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR  
10 Eylül 2019 Salı 18:30 KOCAELİSPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR  
10 Eylül 2019 Salı 15:30 1877 ALEMDAĞ SPOR 2 - 0 ÇATALCASPOR  
10 Eylül 2019 Salı 15:00 YENİ ORDUSPOR 0 - 2 FATSA BELEDİYESPOR  
10 Eylül 2019 Salı 15:00 KEMERSPOR 2003 2 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR  
10 Eylül 2019 Salı 13:00 KARS 36 SPOR 0 - 0 PAZARSPOR (Pen. 3-4)
           
1.Tur Maç Sonuçları
           
29 Ağustos 2019 Perşembe 16:30 YALOVA KADIKÖY 0 - 0 BİGASPOR (Pen. 3-4)
29 Ağustos 2019 Perşembe 16:30 BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 0 BOZÜYÜK VİTRASPOR  
29 Ağustos 2019 Perşembe 16:30 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 0 ISPARTA 32 SPOR  
29 Ağustos 2019 Perşembe 16:00 KARAMAN BELEDİYESPOR 1 - 0 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR  
29 Ağustos 2019 Perşembe 16:00 ÇUBUKSPOR FUTBOL A.Ş. 1 - 3 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR  
29 Ağustos 2019 Perşembe 15:30 KİLİS BLD.SPOR 0 - 0 DERSİM SPOR (Uzt. 1-0)
29 Ağustos 2019 Perşembe 15:30 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SPOR 2 - 1 KAHTA 02 SPOR  
29 Ağustos 2019 Perşembe 15:30 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 0 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR  
29 Ağustos 2019 Perşembe 15:30 KARS 36 SPOR 1 - 0 HOÇVAN SPOR  
29 Ağustos 2019 Perşembe 15:30 GÖRELESPOR 1 - 0 MERZİFONSPOR  
29 Ağustos 2019 Perşembe 15:30 1074 ÇANKIRI SPOR 2 - 0 BOYABAT 1868 SPOR  
29 Ağustos 2019 Perşembe 15:30 MUŞ MENDERES SPOR 2 - 1 BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR  
28 Ağustos 2019 Çarşamba 16:30 MALTEPESPOR 1 - 0 HENDEK SPOR  
28 Ağustos 2019 Çarşamba 16:30 1877 ALEMDAĞ SPOR 3 - 1 MODAFEN  
28 Ağustos 2019 Çarşamba 16:30 BELEDİYE DERİNCE SPOR 2 - 2 EDİRNESPOR (Uzt. 2-3)
28 Ağustos 2019 Çarşamba 16:30 SOMASPOR 1 - 1 AKŞEHİR SPOR (Pen. 5-4)
28 Ağustos 2019 Çarşamba 16:00 İÇEL İDMANYURDU SPOR 1 - 0 KEPEZ BELEDİYESPOR  
28 Ağustos 2019 Çarşamba 16:00 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR 0 - 0 BARTINSPOR (Pen. 4-3)
28 Ağustos 2019 Çarşamba 15:30 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 5 - 0 12 BİNGÖL SPOR  
28 Ağustos 2019 Çarşamba 15:30 AĞRI 1970 SPOR 5 - 0 IĞDIRESSPOR  
28 Ağustos 2019 Çarşamba 15:30 1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇARŞAMBASPOR (Pen. 5-4)
28 Ağustos 2019 Çarşamba 14:00 YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR (Pen. 4-2)